אם חשבתם שלנשים במידות גדולות קשה למצוא בגדים, בואו נראה אתכם מאתרים נעלים במידות גדולות לגברים, אצלם המצוקה גדולה הרבה יותר. אתם מבינים נכון, בהמשך המאמר תגלו איפה תמצאו מלתחה שלמה לגבר, אך לפני שנגיע לשורה התחתונה, חשבנו שיעניין אתכם לדעת איך להתאים חולצות במידות גדולות לגברים, כך שיחמיאו להם ויוציאו מהם את הפרינס צ'ארמינג בכל אירוע ובכל עת.

 

כיצד מציגים את קו הכתפיים עם גזרה מחמיאה?

בעוד מותגי המונים נוטים למקם את התפר שמחבר את השרוול לגוף החולצה אי שם ברחבי הזרוע, אנו בביג ג'ק מתאימים את הקולקציות לפי גזרות ייחודיות, שמאפיינות גברים עם עודף משקל, ולכן ממליצים לוודא שהתפר יושב בחלקו הגבוה של הכתף, ומחמיא לרוחב הכתפיים. חולצה עם תפר שיורד מהכתף אל עבר הזרוע מתאימה לגברים עם כתפיים רחבות יותר ועלולה לתת מראה מרושל ומוזנח. 

 

כיצד למדוד את צווארון החולצה?

גודל הצווארון נמדד באינצ'ים מחור הכפתור לכפתור כשהוא מונח באופן שטוח. הטווח הוא לרוב בין 14 ל- 18 אינץ', כך שניתן יהיה לכפתר את הצווארון בקלות עם מקום ל – 2 אצבעות בכושר. אם זה רופף מידי או מהודק מידי החולצה לא מתאימה, וכדאי לבחור חולצה עם רוחב צווארון קטן או גדול יותר בהתאמה. הפרמטר הזה רלוונטי במיוחד עבור מי שנוהג ללבוש עניבות או לכפתר את הכפתור העליון בחולצה. למי שנוהג אחרת, לא שווה להתאמץ למצוא התאמה, זה ממילא לא רלוונטי עבורו.

 

כיצד החולצה צריכה להתאים לחזה?

בגדים לגברים בפעמים רבות כמו חולצות במידות גדולות לגברים מעוצבים על פי גזרה אחידה, שמשאירה המון עודפי בד לא מחמיאים באזור החזה והשרוולים. החולצות המתאימות ביותר צריכות לנוח על אזור החזה ולהתמקם בנוחות תחת בית השחי ולרוחבו של הגב העליון. חולצה מתאימה מעניקה טווח תנועה מלא, ולא תרגיש מהודקת מידי. כשבית החזה ממלא את החולצה, כך שניתן להבחין במבנה הגוף מתחת לבד ומבלי שהכפתורים נמתחים כשהידיים כלפי מטה, החולצה מתאימה.

 

כיצד יודעים שחור הזרוע מתאים?

מותגי ההמונים נוטים לעצב את חור הזרוע של החולצה בגזרה אחידה, כשלעתים הקוטר משתנה בהתאם לסוג הבד ממנו עשויה החולצה. חשוב לבדוק האם חור החולצה מאפשר טווח תנועה מלא מבלי להיות מהודק מידי או רופף מידי. הוא אמור להיכרך סביב מפרק הזרוע מבלי לגלוש לכף היד אך עדיין להיות חופשי, כדי לאפשר נוחות מרבית.

 

כיצד החולצה צריכה להתאים לקו המתניים?

גזרת החולצה צריכה להתחדד מהחזה עד המותניים, לעקוב אחרי קווי המתאר של הגוף וליצור קו נקי ללא עודפי בד בין החולצה למכנסיים כאשר הם מכובסים פנימה. בדרך כלל חולצות מעוצבות מצוידות ב – 2 תפרים בחלקה האחורי והתחתון של החולצה, שמטרתם לחדד את מראה החולצה ולתת מראה מחמיא.

 

כיצד מתאימים את שרוולי החולצה?

גם לשרוולים צריך להיות מראה מחודד, שעוקב אחר מבנה הזרועות ללא עודפי בד. כשכפתור השרוול אינו מכופתר, השרוול צריך ליפול ממש על בסיס האגודל, ובדומה לחזה, הזרועות צריכות למלא את השרוול, אך עדיין השרוול צריך לאפשר טווח תנועה מלא. עודף בד בשרוולים יעניק מראה מרושל ולא מחמיא ויצור אשליה של זרועות קצרות.

 

כיצד להתאים את אורך החולצה?

שולי החולצה צריכים להיות מספיק ארוכים כדי שהיא תהיה נוחה. אם החולצה אינה מכופתרת, הזנב צריך ליפול מעבר לכיסים האחוריים של המכנסיים. מכיוון שגברים רבים לובשים מכנסיים בגזרה נמוכה מקו המותניים מומלץ לבחון בדרך נוספת את אורך החולצה, ולטחוב אותה לתוך המכנסיים. אם בהרמת ידיים החולצה מתרוממת מעל המכנסיים וחושפת את הבטן, היא לא ארוכה מספיק.

 

אז איפה אפשר למצוא חולצות במידות גדולות לגברים?

ביג ג'ק היא חנות למידות גדולות שמתמחה בהתאמת הבגד לגבר לפי גזרה, מבנה גוף, סגנון וטעם אישי. צוות החנות שלנו ישמח לייעץ לכם אילו פריטים ייחודיים מהקולקציות שלנו יחמיאו לכם במיוחד.

בביג ג'ק תמצאו מבחר חולצות, מכנסיים, אקססוריז של מעילים מידות גדולות בעיצובים ייחודיים ובסגנונות שונים. אנו כאן כדי לסייע לכם בהתאמת אופנה אישית לכל גבר.